Pasiūlymas Pasiūlymas | Skelbimas neaktualus

Lazerinis epiliatorius nono hair 8800


No!No!HAIR 8800 lazerinis epiliatorius pašalina plaukelius lengvai ir be skausmo. Taupykite pinigus ir atlikite profesionalų plaukelių šalinimą savo namuose. Kompaktiškas ir patogus rankinis prietaisas, kurį galėsite naudoti beveik bet kur - namie, biure ar kelyje! 2010 m. Amerikos vartotojų buvo išrinktas Top preke savo kategorijoje sukėlė tikrą revoliuciją.
Ši plaukų šalinimo sistema nuo kitų skiriasi tuo, jog grindžiama nauja patentuota technologija - Thermicon. Švelnaus šilumos impulso dėka plaukas yra pakeliamas nuo odos, o šilumos impulsas toliau keliauja tiesiai į plauko šaknis. Kuo dažniau veikiama plauko šaknis, tuo efektyvesnis plauko šalinimas ir silpnesnis jo atauginėjimas. Tyrimais įrodyta, kad toks šiluminis signalas sutrikdo plaukelių augimo greitį, todėl plaukelių šalinimas tampa vis retesnė procedūra.
No!No! HAIR veiksmingai veikia bet kokius plaukus, tiek šviesius, tiek tamsius plaukus, tinka visiems odos tipams, tiek vyrams, tiek moterims. Gali būti naudojamas veido ir kūno, bikinio zonose. Slysta lėtai ir sklandžiai, švelniai veikdamas Jūsų odą ir lengvai pašalindamas plaukus. Po procedūrų Jūsų oda bus glotni ir švelni lyg šilkas. Jokio odos dirginimo ir plaukelių įauginėjimo. Nuosekliai atlikdami šią plaukelių šalinimo procedūrą ilgaainiui pastebėsite, kad plaukeliai atauga vis mažiau. Laikui bėgant poreikis depiliuoti plaukus pastebimai sumažės.

Komplektaciją sudaro:
1. rausvos arba sidabrinės spalvos No No prietaisas;
2. plati (kojų, rankų zona) ir siaura (veido, pažastų zona) prietaiso galvutės;
3. kempinėlė likusiems plaukeliams nuo odos šalinti;
4. prietaiso galvučių po naudijimosi valymo šepetėlis;
5. naudojimosi instrukcija (CD);
6. kroviklis.
Lazerinis epiliatorius nono hair 8800
Lazerinis epiliatorius nono hair 8800
Lazerinis epiliatorius nono hair 8800
Lazerinis epiliatorius nono hair 8800
Kaina: 100 .
Autorius: Gytis
(Paieškoti daugiau šio autoriaus skelbimų)

Kontaktai:
Miestas: Visi miestai
Tel. +370 62112560
Vilnius, Pamėnkalnio g.5
Paieškos žodžiai šiam skelbimui: epiliatorius lazerinis hair
http://skelbimaitau.lt/ ©2020      Pridėti skelbimą  |  Informuotojai  |  Visi skelbimai  |  Naujienos  |  Informacija  |  Kontaktai  |  Vartotojo sutikimas