Pasiūlymas Pasiūlymas | Skelbimas neaktualus

Dpiliacijos cukrumi kursai


Esame grožio mokykla, ruošianti kvalifikuotus grožio specialistus. Teikiame aukštos kokybės mokymus, atitinkančius Švietimo ir mokslo ministerijos reikalavimus. Mūsų grožio mokykla siūlo kvalifikacijos kėlimo kursus, kurie leis pagilinti savo žinias grožio industrijos srityje, sužinoti naujausias tendencijas. Cinderella grožio mokyklos prioritetas — praktiniai užsiėmimai. Esame įsitikinę, kad be praktikos ir realaus teptuko potėpio yra sunku pažinti tikrąją makiažo galią. Todėl, siekiame, kad mūsų grožio mokykla Kaune suteiktų visas galimybes tobulėti. Cinderella grožio mokykla Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje suteikia galimybę sužinoti, praktikuotis ir išmokti grožio sferos subtilybes. Atsidavę dėstytojai, daug metų dirbantys savo srityse, padės įgyvendinti savo svajones ir pasirūpins, kad žinios, kurias įgausite kursų metu, taptų jūsų gyvenimo dalimi. Baigus mokymus suteikiamas diplomas ir anglų kalba. Cinderella grožio mokykla Kaune — tai gražus kelias į sėkmę.
Norit pakeisti profesija ir išmokti kažko naujo? Apsilankykite Cinderella Beauty School grožio kursuose. Čia išmoksite ne tik įvairių grožio subtilybių, kurias atskleis kvalifikuoti specialistai, bet ir laiką praleisite jaukioje ir kupinoje gerų emocijų aplinkoje.
Dpiliacijos cukrumi kursai
Dpiliacijos cukrumi kursai
Autorius: Cinderella Beauty School
(Paieškoti daugiau šio autoriaus skelbimų)

Kontaktai:
Miestas: Kaunas
Kontaktai:
Cinderella Beauty School
M. Daukšos g. 16, Kaunas LT-44283
+370 645 61248
info@cinderella.lt
Svetainė: www.cinderella.lt
Perėjimų į svetainę: 13
http://skelbimaitau.lt/ ©2023      Pridėti skelbimą  |  Informuotojai  |  Visi skelbimai  |  Naujienos  |  Informacija  |  Kontaktai  |  Vartotojo sutikimas