Pasiūlymas Pasiūlymas | Data: 13.12.2018 m. (Publikavimo baigimosi data: 13.12.2019 m.)

Dermaviduals - korneoterapijos kosmetika


Sustabdyti priešlaikinį senėjimą, pagerinti veido odos spalvą, atrodyti gražesne ir keletą metų jaunesne dabar tapo realybė ir yra pasiekiama kiekvienam iš mūsų.

Vokietijos kompanija KOKO Kosmetikvertrieb Gmbh & Co įgyvendino ir pritaikė mūsų gyvenime pasaulinį pripažinimą pelniusio mokslininko - daktaro Hanso Lautenschlagerio - išradimus.
Dermaviduals sukurta DMS – pagrindu ( DMS = Derma Membrane Struktura )

Svarbiausias firmos KOKO atradimas – dėl cheminio ir fizikinio giminingumo epidermio apsauginių barjerų membranoms, DMS struktūros gali organiškai įsiskverbti į odą ištaisyti defektus molekuliniame lygyje ir atkurti odos vientisumą.


Namų sąlygomis naudojant dermaviduals sistemos DMS kremus, koncentratus, vitaminus, dvigubas liposomas bei ekstraktus mes gauname rezultatą, kurį ankščiau būtume galėję pasiekti tik pritaikę mezoterapiją, botokso injekcijas, masažus, pilingus, fotoatjauninimą ir t. t.

Vyksta regeneracija ir atsinaujinimas iš vidaus. Jūsų oda kasdien švytės, nes ji bus sveika.

Kartą pabandžiusi šią kosmetiką, Jūs pamatysit jos privalumus ir rezultatai nustebins ne tik jus .Sužinoti daugiau ir padaryti užsakymą galima čia :

Jei turite klausimų, prašome susisiekti su manimi.

skype: allaart. lt
Dermaviduals - korneoterapijos kosmetika
Dermaviduals - korneoterapijos kosmetika
Autorius: Alla
(Paieškoti daugiau šio autoriaus skelbimų)

Kontaktai:
Miestas: Visi miestai
mob:+37061217997
skype:allaart.lt
Svetainė: www.sveikatashop.lt
Perėjimų į svetainę: 103
Paieškos žodžiai šiam skelbimui: sveikata dermaviduals kosmetika koncentratai koko
http://skelbimaitau.lt/ ©2018      Pridėti skelbimą  |  Informuotojai  |  Visi skelbimai  |  Naujienos  |  Informacija  |  Kontaktai  |  Vartotojo sutikimas