Pasiūlymas Pasiūlymas | Skelbimas neaktualus

Battlefield 4 eu zaidimas tik uz 149lt


Battlefield 4™ yra savo žanrą išaukštinanti veiksmo bomba, kurioje susipina žaidimo ir garbės epizodai. Naujoji Frostbite™ 3 technologija užtikrins intuityvių, dramatiškų ir niekad nepajustų akimirkų gausą.
Tik žaidime Battlefield galima griauti sienas, po kurių slepiasi priešai. Tik Battlefield žaidime galima vadovauti puolimui iš už ginkluoto laivo. Battlefield užtikrina laisvę atlikti begalę veiksmų parodant savo stiprybes ir braunantis pergalės link.
Prie šios daugelio žaidėjų rėžimo prabos Battlefield 4™ prijungia intensyvią, dramatišką, kupiną veikėjų kampaniją, prasidedančia amerikiečių VIP evakuacija iš Šanchajaus ir leidžia valdyti savo būrį kovoje keliaujant namo.
Nėra ko lyginti. Įsiliekite į nuostabų karo chaosą, randamą tik Battlefield.
Battlefield 4 yra nauja gerai žinomos frančizės, kurtos kompanijos EA DICE, dalis. Ketvirtasis žaidimas, kaip ir kiti trys, tęsia modernųjį karinį konfliktą. Žaidėjai dalyvaus fiktyviame kare, kuris nukels į laikus po 3-5 metų nuo trečios dalies.
Bus ne vien vieno žaidėjo kampanija, tačiau ir praplėstas daugelio žaidėjų modulis, suteiksiantis žaidimui dar daugiau gilumo. Kūrėjai taip pat paskelbė, jog labiau kreips dėmesį į e-sportą ir atsižvelgs į žaidėjų pasiūlymus. Šito pasekoje mes matysime integruotą VoIP garso susisiekimo funkciją, klanų rungčių įrašymą ar galėsime naudotis stebėtojo rėžimu.

Battlefield 4 veiks ant naujos, itin patobulintos Frostbite 3 technologijos, pateikiančios itin tikrovišką grafiką, kupiną pažangios fizikos. Viso šito dėka destrukcija iškeliama į naują, dar niekur nematytą, visiškai kitokį lygį.
EA DICE planuoja testavimus atlikti 2013 metų rudenį. Visi pirkėjai, užsisakę Medal of Honor: Warfighter, gaus galimybė dalyvauti šiuose testavimuose.
Battlefield 4 eu zaidimas tik uz 149lt
Battlefield 4 eu zaidimas tik uz 149lt
Battlefield 4 eu zaidimas tik uz 149lt
Battlefield 4 eu zaidimas tik uz 149lt
Battlefield 4 eu zaidimas tik uz 149lt
Kaina: 149 .
Autorius: Zaidimai
(Paieškoti daugiau šio autoriaus skelbimų)

Paieškos žodžiai šiam skelbimui: zaidimas battlefield
http://skelbimaitau.lt/ ©2018      Pridėti skelbimą  |  Informuotojai  |  Visi skelbimai  |  Naujienos  |  Informacija  |  Kontaktai  |  Vartotojo sutikimas