Pasiūlymas Pasiūlymas | Skelbimas neaktualus

Farming simulator 2013 - 39 lt steam, angliška


Farming Simulator 2013 / Landwirtschafts-simulator 2013

Išleidimo data: 2012 m. spalio 22 d.
Kalbos: anglų, vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, rusų

Apie žaidimą
Farming Simulator 2013 – Nr.1 ūkininkavimo žaidimas!
Sveiki atvykę į stambiausią ir labiausiai jaudinantį ūkininkavimo simuliatorių, koks tik gali būti! Farming Simulator 2013 yra didesnis ir praturtintas išskirtiniu turiniu ir daugybe naujų funkcijų. Jis meta iššūkį imtis šiuolaikinio fermerio vaidmens.
Gyvulininkystė, augalai, pardavimai... Valdykite ir auginkite tai didžiuliame ūkyje, visiškai naujame pasaulyje. Ženkite savo karjeros laiptais ir atlikite skirtingas misijas, kontroliuokite daugiau nei šimtą žemės ūkio transporto priemonių ir aparatų, tiksliai atkurtų stambiausių pramoninių vardų: Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Same, Horsch ir naująjį Grimme... Šiais metais Farming Simulator grįžta su dar gausesniu kultūrų asortimentu (cukriniai runkeliai ir bulvės), naujomis gyvulių bei paukščių rūšimis (vištomis ir avimis) ir naujomis transporto priemonėmis, dar nesutiktomis vaizdo žaidimuose!
Farming Simulator 2013 taip pat ateina su online režimu ir interneto paslaugomis. Galėsite valdyti ūkį su 10 kitų žaidėjų internete arba vietiniame tinkle, taip pad dalintis modifikacijomis, transporto priemonėmis ir įranga.
Begalės naujų funkcijų dėka, tai naujas pasaulis su išskirtiniu transporto priemonių parku. Farming Simulator 2013 jus kviečia į didžiausią žemės ūkio imitavimą iš Farming Simulator serijos!
Daugiau informacijos telefonu: +37062888280
Farming simulator 2013 - 39 lt steam, angliška
Farming simulator 2013 - 39 lt steam, angliška
Kaina: 39 .
Autorius: Zaidimai
(Paieškoti daugiau šio autoriaus skelbimų)

Paieškos žodžiai šiam skelbimui: simuliatorius ūkininkas farming simulator žaidimas fermos
http://skelbimaitau.lt/ ©2020      Pridėti skelbimą  |  Informuotojai  |  Visi skelbimai  |  Naujienos  |  Informacija  |  Kontaktai  |  Vartotojo sutikimas